Nový přívěsný vozík a sada soutěžních hadic

SDH Ostroměř byla Královéhradeckým krajem v roce 2020 poskytnuta dotace ve výši 46 000,- Kč za účelem částečné úhrady nákladů na pořízení přívěsného vozíku za osobní automobil, který je určen a uzpůsoben k přepravě požárního čerpadla PMS12 včetně kompletní výbavy a také na pořízení nové sady “ soutěžních hadic“.

Dotaci se podařilo získat v rámci programu „Podpora Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v Královéhradeckém kraji“, dotační titul „Podpora všeobecné sportovní činnosti členů Sboru dobrovolných hasičů“.

Za poskytnutou dotaci děkujeme.

Tato akce je realizována za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Královéhradecký kraj
Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje
Hasičský vozík
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.